FOTO luxusného domu Kristíny Šulovej nájdete TU!

Kristína Šulová v roku 2016 uspela v Miss Universe, keď sa stala 2. vicemiss súťaže krásy a následne dosiahla úspech aj na podujatiach v zahraničí. Len 162 centimetrov vysoká tmavovláska sa modelingu venovala takisto v ďalších rokoch a často potila krv vo fitness centre, aby sa mohla pýšiť vypracovanou postavou. „Mám najvypracovanejšiu postavu a asi aj preto mi počas príprav prišili prezývku fitneska,“ povedala Šulová pre bbonline.sk už v roku 2016. Po prevalení vzťahu s naším futbalovým reprezentantom však kráska zmizla zo sociálnych sietí a vznáša sa nad ňou niekoľko otáznikov.

Niekdajšia misska má ale stále trvalý pobyt vo svojom rodnom meste, pričom kráska býva v luxusnom dome vo vychytenej štvrti Banskej Bystrice. V tej sa ceny domov vzhľadom na porovnanie ponúk realitných agentúr môžu pohybovať pokojne v rozmedzí od 400 000 až 850 000 eur.

Zaujímavosťou je, že Šulová luxusný dom dostala podľa údajov z katastra v roku 2018 darovacou zmluvou, keď vtedy mala len 24 rokov. Aj v tomto smere by sa dalo povedať, že naša modelka nie je odkázaná na milióny svojho hviezdneho priateľa, keďže Lobotka podľa oficiálnych údajov vlastní v rodnom Trenčíne jeden byt a druhý, v ktorom sa zaľúbenci naposledy zdržiavali, patrí mame nášho futbalistu. V Neapole žije slovenský reprezentant v prenajatej vile. Luxusný dom Kristíny Šulovej nájdete TU!

V dome sídli aj jej firma
Šulová vlastní aj jednu firmu, ktorá má podľa obchodného registra sídlo práve na adrese jej trvalého bydliska. Bývalá misska si ju založila pred dvoma rokmi, no podľa finančných výsledkov za uplynulý rok mala zisk len zanedbateľných 250 eur.