EXKLUZÍVNE zábery tehotnej Daniely si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Keď sme si chceli overiť u Lobotku potvrdiť, že sa prvýkrát stane otcom, tak mu príliš do reči nebolo. Pred dôležitým kvalifikačným zápasom proti Chorvátsku a Maďarku to nechcel rozoberať. Všetko vraj po dvojzápasom.

Ako Stano povedal, tak aj urobil. Prešlo pár hodín od senzačného víťazstva 2:1 v Maďarsku a hráč Celty Vigo zavesil na sociálne siete fotografiu a vše vraviaci emotikón dvoch dospelých a dieťatka. Na zábere je vidno, že známe speváčka z dua Twiins sa pekne zaguľacuje. Je až obdivuhodné, ako to párik dokázal tajiť.

Daniela Nízlová prišla s Lobotkom na zraz ruka v ruke. Obaja majú dôvod na úsmev.
Daniela Nízlová prišla s Lobotkom na zraz ruka v ruke. Obaja majú dôvod na úsmev.
Zdroj: Matej Jankovič

„Vzhľadom k tomu, že ja o tom viem už dlhšie, pred zápasmi s Chorvátskom a Maďarskom som nebol nervózny. Napätie ale zrejme príde s blížiacim sa termínom pôrodu,“ vyjadril sa pre šport24.sk slovenský futbalista. Ten je naplánovaný na január, pričom zamilovaná dvojica už v týchto dňoch rieši meno dievčatka.

„Ešte nepadla definitíva, ale vyberáme z dvoch – troch mien. Sú slovenské, aj zahraničné,“ napínal nás Lobotka. Na príchod potomka sa veľmi teší a vie, že jeho narodenie mu zmení život. „ Bude to niečo nové. Teraz je pre mňa dôležité, aby boli moje dievčatá v poriadku. Futbal budem hrávať ak mi to zdravie dovolí ešte dlho,“ dodal slovenský reprezentant.

EXKLUZÍVNE zábery tehotnej Daniely si pozrite vo FOTOGALÉRII!