×

FOTO Lobotka po návrate zo Španielska vymenil twiins-ku: Kto je sexi blondínka, s ktorou trávi hodiny?

Poslúcha už inú. Len pár mesiacmi sa prevalil románik slovenského futbalistu Stanislava Lobotku (24) a o 9-rokov staršej speváčky Daniely Nízlovej z dua Twiins. „Twinska“ robila spoločnosť vo Vigu futbalistov počas posledných zápasov sezóny a spoločne aj pricestovali domov. A Stano už počúva príkazy inej ženy.

Aj keď má len pár dní po sezóne, tak maká. Futbalisti Celty Vigo v stredu so slovenským futbalistom sa nakoniec zachránili v najvyššej španielskej súťaži. Lobotka si na udržiavanie fyzickej sily a kondície vybral naozaj dobre. Tréningový stan si rozložil doma v Trenčíne, kde sa zveril do rúk šarmantnej kondičnej trénerky Eriky Depetris. Mimochodom, manželky futbalistu Davida Depetrisa, ktorý naposledy hrával za Spartak Trnava a má aj slovenské občianstvo.

„This is my sen,“ napísala známu hlášku Lobotku Erika pod jeden post na Instagrame, na ktorom reprezentant urputne boxuje do vreca. Pridala aj ďalšie zábery cvikov a jedno je jasné, že Stano nič nefláka, ale poctivo dodržuje príkazy sexi inštruktorky.

Zábery Lobotku so sexi trénerkou si pozrite vo FOTOGALÉRII!


Mohlo by vás zaujímať: 

EXKLUZÍVNE FOTO Kuzminová šokovala na hokeji: Pozrite sa, komu a ako fandila! 

Slovenskí hokejisti po poslednom zápase na MS vypustili paru: Zábava v nočnom klube v Košiciach! 

Vysvedčenie pre slovenský tím: Takéto známky sme udelili hokejistom za ich výkony na šampionáte

Autor: Šport24.sk
FocusMedia
Video
Diskusia