POZRITE SA, AKO CHODÍ NAHODENÝ WEISS STARŠÍ CEZ LOCKDOWN

Weiss starší patrí k najúspešnejším trénerom v histórii slovenského futbalu. Na klubovej, ale aj reprezentačnej úrovni má viacero veľkých úspechov. Na domácej scéne sa najvýraznejšie preslávil s Artmediou Petržalka, s ktorou žal úspechy aj v európskych pohároch. V roku 2010 viedol našu futbalovú reprezentáciu pri historickom postupe na majstrovstvá sveta 2010.

Od roku 2016 legendárny kormidelník pôsobil na lavičke gruzínskej reprezentácie. Svoje majstrovstvo takmer dotiahol do dokonalosti, keď sa s ňou prebojoval až do finále baráže v boji o postup na ME 2020. Avšak Gruzínci so Severným Macedónskom prehrali. Po tomto neúspechu sa Weiss rozhodol po takmer piatich rokoch skončiť.

Podľa vlastných slov by sa čoskoro veľmi rád vrátil na klubovú úroveň. „Chcem sa určite vrátiť na klubovú úroveň a uvidíme, aké budú ponuky. Trénerov je totiž milión, ale dobrých klubov málo. Chcem si nájsť cestu, aby ma aj práca bavila. Nevylučujem ani, že ak by prišla lukratívna ponuka z nejakej reprezentácie, že ju nezoberiem,“ povedal Weiss starší koncom minulého roka.

Legendárny tréner je však stále bez zamestnávateľa a tak si užíva zaslúžené voľno. Vždy luxusne a elegantne oblečeného Weissa sme zastihli, keď vychádzal z potravín, kde bol na bežnom nákupe. Tentoraz však zvolil ležérny štýl oblečenia. Vzorne pritom dodržiaval prísne pandemické nariadenia. Nedalo sa však nevšimnúť, že počas lockdownu pribral nejaké to kilečko navyše.

POZRITE SA, AKO VYZERÁ LEGENDÁRNY SLOVENSKÝ TRÉNER MOMENTÁLNE