FOTO luxusnej Ronaldovej vily v Turíne nájdete TU!

Ronaldo musel predčasne opustiť reprezentačný zraz po tom, čo mal pozitívny test na koronavírus a nemohol nastúpiť za národný tím v dueli Ligy národov proti Švédsku (3:0). V predchádzajúcich dvoch zápasoch v príprave proti Španielsku (0:0) a v LN na ihrisku Francúzska (0:0) však hral. Hviezdny útočník sa pritom mohol nakaziť ešte vo svojom klube, pretože pozitívny test mali dvaja zamestnanci Juventusu.

Najväčšia hviezda talianskeho majstra však nevykazuje žiadne príznaky, no musí dodržať desaťdňovú karanténu a rozhodne sa nemusí strachovať, že bude zavretý medzi štyrmi stenami v malej izbe. Portugalčan ihneď po prílete z Lisabonu do Turína na palube medicínskeho lietadla presadol do sanitky, ktorá ho odviezla do luxusnej vily v kopcoch, odkiaľ má futbalistá parádny výhľad na celé mesto.

FOTO luxusnej Ronaldovej vily v Turíne nájdete TU!

O tom, že karanténa nie je pre Ronalda takým trestom, ako by sa mohlo zdať, svedčí aj fotografia, ktorú pridal na sociálne siete v piatok. Na nej si užíva v bazéne, ktorý sa skrýva vo vnútri krásneho sídla a veľa času v ňom trávi aj so svojimi štyrmi deťmi a sexi partnerkou Georginou Rodrigezovou. Ronaldova vila skrýva za múrmi aj vlastnú posilňovňu, v ktorej sa môže známy perfekcionista neustále zlepšovať a k službám má aj svoj bohatý vozový park, ktorý skrýva najluxusnejšia autá sveta. FOTO z Ronaldovej vily nájdete TU!

Podľa ministra porušil pravidlá

Taliansky minister športu Vincenzo Spadafora si myslí, že Ronaldo porušil prísne karanténne pravidlá, pretože Juventus bol v izolácii ešte pred futbalistovým odchodom k reprezentačnému tímu. „Áno, myslím si, že je to tak, ak nemal žiadne špecifické povolenie od zdravotníckych orgánov. Ak je tu niekto, kto si neváži tieto opatrenia, tak vznikajú prípady, ktoré čítame v správach,“ uviedol Spadafora pre Radio Uno.