TU NÁJDETE HVIEZDNYCH HRÁČOV KODANE ZA MILIÓNY EUR

Futbalisti Slovana sa v dnešnom zápase, ktorého výkop je naplánovaný na 18:45 pokúsia získať prvé body v novovzniknutej Konferenčnej lige. Hráči cítia veľkú zodpovednosť najmä voči fanúšikom. „Napätie rastie. V kabíne sa rozprávame o tom, aké to vo štvrtok večer bude. Sme vo veľmi zaujímavej skupine s výbornými súpermi. Chceme odohrať dobré zápasy a priniesť fanúšikom kvalitné zážitky,“ povedal stredopoliar Guram Kašia.  

Skúsený gruzínsky reprezentant má skúsenosti s dánskym futbalom na medzinárodnej úrovni. Vníma silu súpera a uvedomuje si, že futbalistov Slovana dnes nečaká žiadna prechádzka ružovou záhradou. „FC Kodaň je veľký európsky klub. Dáni sú z mojich skúseností, keď som proti nim hral v reprezentácii, výborní vo vzduchu a celkovo v súbojoch, v ktorých idú na hranu. Je to ťažký súper, ale nie sme vystrašení. Hráme doma, a ak ľudia prídu a podporia nás, je to podľa mňa 50:50,“ myslí si Kašia.  

O kvalite kádra Kodane netreba vôbec polemizovať. Jeho hodnota je podľa renomovaného portálu Transfermarkt 36,80 milióna eur, pričom toho „belasého“ len 14,10 milióna. V zostave budú mať niekoľko hráčov, ktorých hodnota prevyšeuje niekoľko miliónov eur. VIAC SA DOZVIETE V GALÉRII