TAKÚTO LUXUSNÚ REZIDENCIU SI ZABOSTARAL MILAN ŠKRINIAR

Milan Škriniar patrí k futbalistom, ktorí si pravidelne nakupujú drahé oblečenie, autá či šperky. Na presun navyše často využíva súkromné lietadlo. Môže si to však dovoliť. Rodákovi zo Žiaru nad Hronom totiž z Interu mesačne na účet pípne 465-tisíc. Najnovšie sa v ňom prebudil aj podnikateľský duch a zarobené milióny z futbalu investoval do nehnuteľnosti na Slovensku.

Príklad si zobral pravdepodobne od svojich reprezentačných kolegov Marka Hamšíka a Juraja Kucku, ktorí podnikajú už niekoľko rokov a myslia aj na zadné vrátka po kariére. Hviezdny obranca si v obci Vyšné Ružbachy kúpil obrovskú vilu, ktorú ponúka na ubytovanie širokej verejnosti. Podľa katastra nehnuteľností ju od júla 2020 vlastní firma, ktorej konateľmi sú Škriniarov brat Radoslav a matka Anna. Pozícia Milana Škriniara s najväčšou pravdepodobnosťou spočíva v tichom spoločníkovi.

Nepriamo nám to potvrdil konateľ spoločnosti Radoslav Škriniar, keď sme ho požiadali o vyjadrenie. „Ďakujem vám za otázky. Informoval som s nimi aj brata. Bohužiaľ, aj vzhľadom na to, že majú dnes zápas, tak sa k tomu nechce vyjadrovať. Do budúcna však určite dá ohľadom toho nejaké vyjadrenie, ale momentálne nie,“ napísal nám Radoslav Škriniar. Rovnako stroho odpovedal aj Milan Škriniar: „Ak ma kontaktujete ohľadom rozhovoru, tak to najskôr musí schváliť klub a musíte osloviť najskôr neho,“ napísal v esemeske.

Luxusné sídlo vzdialené 500 metrov od známych kúpeľov toho ponúka skutočne mnoho. Trojpodlažný interiér má rozlohu 380 metrov štvorcových. Vo vile sa nachádza 5 spální, rovnaký počet kúpeľní. Kapacita ubytovania je pre 14 ľudí. V suteréne nájdete špičkové welness so saunami a k dispozícií je tiež plavecký bazén. Prenajať sa dá iba celá nehnuteľnosť, pričom cena na jednu noc začína na 800 eurách. Za týždenný pobyt tak za ňu záujemca vysolí 5 600 eur.  

POZRITE SA NA MEGALUXUSNÉ SÍDLO, KTORÉ KÚPIL ŠKRINIAR NA VÝCHODNOM SLOVENSKU