FOTO luxusného sídla a parádnej garáže Hamšíka TU!

Hamšík dorazil na reprezentačný zraz na špeciálne upravenom Mercedese triedy G, ktorý pripomína skôr tank. Aj tento skvost parkuje v jeho garáži luxusnej vily v Badíne neďaleko Banskej Bystrice. Honosné sídlo nášho stredopoliara však ukrýva aj ďalšie parádne kúsky, ktorými sa naposledy hráč švédskeho IFK Göteborg pochválil na Instagrame a mnohým pri pohľade do útrob garáže padli sánky. 

Hviezdny futbalista má v zásobe ešte aj ďalší čierny Mercedes G, no každému padol zrak najmä na krásne červené Ferrari, ktoré nemôže Hamšíkovi v zbierke chýbať. Aj na športiaku talianskej značky sa už raz objavil na reprezentačnom zraze. Kapitán reprezentácie je známy milovník áut a okrem komfortu si zjavne potrpí aj na rýchlosť. Hamšík sa pritom už v minulosti niekoľkokrát pochválil zábermi svojej luxusnej vily, ktorá ponúka dokonalý komfort. Za múrmi dokonca ukrýva aj ihrisko pre viacero športov či jazierko s rybami.

Najbližšie týždne však svoje luxusné autá z garáže Marek neprevetrá, keďže od štvrtka je už v rakúskom Windischgarstene, kde sa pripravuje s reprezentáciou na európsky šampionát. Bývalý kapitán Neapola si však najskôr musí doliečiť zranené lýtko na ľavej nohe. Dovtedy bude pánom domu jeho manželka Martina a možno aj ona využije niektorý z luxusných automobilov, ktoré skrýva ich garáž. Presvedčiť sa o tom môžete TU!