Pozrite sa TU, čo skrýva Marek Hamšík v pivnici vily!

Futbalista čínskeho Dalianu Yifang pricestoval na Slovensko kvôli reprezentačným povinnostiam ešte koncom októbra. Po odohratí barážového zápasu ME s Írskom a dueloch Ligy národov neodcestoval naspäť na Ďaleký východ. Už o niekoľko dní totiž čaká náš národný výber „zápas roka“ so Severným Írskom, kde sa naši futbalisti pobijú vo finále baráže o priamy postup na budúcoročné majstrovstvá Európy.

Pokiaľ by Hamšík odcestoval do Číny, musel by absolvovať povinnú trojtýždňovú karanténu, kvôli ktorej by našej reprezentácii pravdepodobne nemohol pomôcť. Obrovskú radosť z toho má jeho manželka Martina a deti. Hviezdny stredopoliar sa totiž domov vrátil po takmer pol roku a konečne ho majú iba pre seba. „Bolo to pol roka, čo som si ich nepostískal. Veľmi, veľmi dlhý čas. Najcennejšie je teraz užiť si chvíle s manželkou a deťmi,“ povedal predčasom.

Hviezdny stredopoliar si spoločné chvíle s rodinou vychutnáva v jeho luxusnej vile v Banskej Bystrici. Konečne sa plnohodnotne môže vyblázniť s dcérkou Melissou a synmi Lucasom a Christianom. S tými tiež trávi čas v dôsledne vybudovanej herni, ktorou sa pochválil na sociálnych sieťach. Nachádza sa v nej obrovský televízor či biliardový stôl. So svojimi synmi si tam dokonca zahral turnaj v šípkach. To, kto bol víťazom však fanúšikom už neprezradil.

Čo skrýva Hamšík v pivnici honosného domu, si pozrite vo FOTOGALÉRII!