Vyvalený s pupkom na ležadle, v jednej ruke pivo, v druhej cigareta, vedľa fajčiaca manželka, ktorá znudene pozerá do mobilu. Obrázky ako vystrihnuté z albumu českých turistov pri Jadranskom mori v Chorvátsku. Toto sú však Kloppovci na dovolenke v mexickom Tulume. Na nespoznanie od bežných turistov.

Jurgen a Ulla sú manželmi už 14 rokov a aj na pláži to vyzeralo na idylické manželstvo. Prehodili len pár slov a každý sa venoval svojmu mobilu. Na Kloppovi by sa dalo povedať, že to už nie je ten futbalista s vyšportovanou postavou. V čiernom vyťahanom tričku a šiltovke baseballového tímu Red Sox je na neporovnanie od človeka, ktorý celý rok šetrí na jeden týždeň pri mori. Pri tom zarába osem miliónov ročne. Za uplynulú sezónu si na bonusoch prilepšil ešte viac. Konečne uspel vo finále pohárovej súťaže. Čiernu sériu šiestich nevydarených finále zakončil triumfom v Lige majstrov po víťazstve v Madride nad Tottenhamom 2:0.

Ani Ulla Sandracková nie je to, čo bývala Dávno sú časy, keď sa ešte počas pôsobenia v Mainzi do nej Jurgen bezhlavo zaľúbil. Dnes jej telo zdobí celulitída a okrem problému čo s peniazmi manžela má aj problém zvoliť si správnu veľkosť plaviek. Pri kúpaní v mori jej ich väčšia vlna takmer odniesla.

Zábery Kloppa a jeho manželky na dovolenke, si pozrite TU!

Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO Šokujúce premeny slovenských športových legiend: Staré, ale jaré! 

Jágrova bývalá frajerka skrýva pikantnú minulosť: Nočné mory, dlhy a striptízová brigáda 

FOTO Najsexi tenistky sveta nevyhrávajú: Ich mená nikto nepozná, ale aj tak dávajú mužov do pozoru