Kontroverzný záložník s ekrazitom v nohách pred tým, ako prvýkrát otvoril ústa, zaujal rozžiaril miestnosť Tehelného poľa nablýskanými hodinkami. Rovnako ako napríklad tenista Roger Federer tak aj rodák z Nitry si potrpí na luxusné „rolexky“. Na Slovensko si pribalil model Yacht – Master II za 20-tisíc eur. Hodinky rovnakej značky venoval svojej partnerke Paule pri narodení ich syna Tobiho pred dvomi rokmi.

Luxusné hodinky Stocha si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Stoch prestúpil do klubu gréckeho majstra len toto leto a zatiaľ sa v mužstve etabluje. Stále sa nestal pevnou súčasťou základu trénera Abela Fereiru. Zápas proti Slovanu by si však chcel vychutnať od začiatku. „Šance pre obidva tímy sú na oboch stranách vyrovnané. Hovorí sa, že sme papierový favorit, ale bude to ťažký zápas. Rozhodne sa na ihrisku,“ hovoril o ambíciách Grékov na tlačovke Stoch.

Na snímke Miroslav Stoch počas tréningu futbalové klubu PAOK FC deň pred zápasom play off Európskej ligy proti ŠK Slovan Bratislava.
Na snímke Miroslav Stoch počas tréningu futbalové klubu PAOK FC deň pred zápasom play off Európskej ligy proti ŠK Slovan Bratislava.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Paradoxom je, že súčasný kouč Slovana Ján Kozák mladší bol Stochov spoluhráč v slovenskej reprezentácii a spolu s napríklad zahrali na Majstrovstvách sveta 2010 v Juhoafrickej republike. Esemesky si však pred zápasom nevymenili. „Ja ho rešpektujem ako hráča, zvyšok si nechám pre seba, nebudem to komentovať,“ vyjadril sa tak trochu záhadne tréner belasých na adresu bývalého hráča Chelsey, Fenerbahce či Slavie Praha.