Legendárny slovenský obranca investoval do honosnej nehnuteľnosti ešte počas jeho zahraničného pôsobenia v Lokomotive Moskva. Novostavba bola skolaudovaná v roku 2009. Priestranný 4-izbový byt s výmerou 154 m2 v lukratívnej bratislavskej štvrti ponúka okrem luxusného vybavenia aj prekrásny výhľad na naše hlavné mesto, ktorým sa Ďurica pravidelne kochal a neraz podelil aj so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Sídlo na Kolibe má totiž 2 balkóny, z ktorých máte Bratislavu ako na dlani.  

Byt je súčasťou priestrannej mestskej vily, ktorej areál je pre verejnosť neprístupný a strážený. Dosiaľ ostáva záhadou, prečo sa náš bývalý reprezentant rozhodol tento klenot predať. Už niekoľko týždňov je 4-izbový byt, ktorý ponúka aj bazén a dve parkovanie miesta na trhu s nehnuteľnosťami. „Nebudem sa k tomu vyjadrovať. Jediné, čo k tomu môžem povedať je, že byt je stále na predaj,“ povedal pre portál Šport24.sk Ján Ďurica.

TOHTO LUXUSNÉHO BÝVANIA V BRATISLAVE SA CHCE ZBAVIŤ ĎURICA

Nám sa však podarilo zistiť zo zdrojov blízkych nášmu bývalému reprezentantovi, že hlavným faktorom, kvôli ktorému sa rozhodol predávať túto luxusnú nehnuteľnosť nie sú finančné suchoty. Údajne sa rozhodol pre zmenu prostredia. Ďalším z dôvodov pri zmene bývania mohla byť aj jeho sexi priateľka Diana Kačurová, s ktorou tvorí pár niekoľko mesiacov.

Niekdajší hráč Dunajskej Stredy, Petržalky, moskovského Saturnu a Lokomotivu či Trabzonsporu už dokonca podľa našich informácií v byte, ktorý bol naposledy na predaj za astronomických 950-tisíc eur nežije. Údajne sa usadil v jednom z ďalších svojich sídiel v lukratívnej časti Koliba. Podľa katastra nehnuteľností ich má v tejto lokalite ešte dve.

TENTO LUXUSNÝ BYT ZA STÁTISÍCE EUR PREDÁVA ĎURICA