POZRITE si nový nadupaný kočík Škriniarovej dcérky Charlotte a ďalších slovenských športovcov v GALÉRII

Barbora Hrončeková sa na Instagrame neraz pochválila, že svoju princeznú vozia na prechádzkach po Miláne v kočíku značky Mima, ktorého cena je 1100 eur. Ide pritom o kočík, ktorý je skôr do chladnejšieho počasia a využíva sa predovšetkým v zime. Teploty však už pomaly, ale isto naberajú jarné hodnoty a aj preto sa rodinka Škriniarovcov rozhodla pre Charlotte zaobstarať nový kúsok.

Priateľka hviezdneho obrancu Interu Milano sa pochválila novým luxusným kočíkom na sociálnych sieťach. Nejde pritom o žiadny obyčajný kus, práve naopak. Škriniar svojej dcérke zadovážil kočiar luxusnej značky Fendi, ktorého hodnota vám vyrazí dych. Pohybuje sa v tisíckach eur. Pre nášho futbalistu, ktorý týždenne zarába približne 85-tisíc eur to však nie je vôbec žiadny problém.

Škriniar sa snaží svojej milovanej dcérke zabezpečiť tú najlepšiu starostlivosť a pravidelne jej kupuje luxusnú výbavu, z ktorej sa bežným mamičkám na Slovensku musí točiť hlava. To isté sa dá povedať aj o jeho polovičke Barbore. Na sociálnych sieťach totiž prezentuje outfitmi top značiek za tisícky eur.  

Inšpiráciu brala od Cibulkovej?

Rovnako ako priateľa Milana Škrinara, tak aj bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková si potrpí na poriadny luxus. Tým obklopuje aj svojho synčeka Jakubka Navaru. Presne ten istý kočík, ktorým sa pochválila Hrončeková má vo svojom vozovom parku aj bývalá štvrtá hráčka sveta. 

TU SI POZRITE NOVÝ NADUPANÝ KOČÍK ŠKRINIAROVEJ DCÉRKY