„Rita nemá svoj domov a prespáva v kempoch pre bezdomovcov alebo v starom aute,“ napísala pred pár dňami talianska La Gazzetta dello Sport. Denník vypátral bývalú manželku najlepšieho strelca majstrovstiev sveta v roku 1990 a priniesol jej drsnú spoveď.

FOTO Bývalý majster sveta v F1 predáva dom nerestí: Tu si užíval so svojou sexi modelkou!

„Keď nemáte nič, tak vám stačí málo ku šťastiu. Dnes som zarobila 15 eur a kúpila si za to chlieb, olivy a hrozno, ktoré mám veľmi rada,“ začala svoje rozprávanie Rita. Prespáva pod holým nebom alebo v starom Fiate, ktorý je však nepojazdný. „Treba vymeniť spojku, ale nemám na automechanika,“ priznala a vrátila sa k manželstvu s bývalým hráčom Juventusu či Interu Miláno: „Vzali sme sa v roku 1987 a boli spolu do roku 1995. Bol až chorobne žiarlivý na mňa. Sám ma pri tom podvádzal a myslel si, že ja by som mu to nikdy neurobila. Teraz však nemám, kde bývať, ale nehovorte mu to. Keby to vedel, tak by ma obvinil, že mu ničím reputáciu.“

Schillachi a Rita boli spolu 8 rokov manželia.
Schillachi a Rita boli spolu 8 rokov manželia.
Zdroj: Twitter

Problémy expani Schillaciovej sa začali, keď jej zobrali luxusný dom za 2,3 milióna eur. Súd ho nariadil zhabať a Rita vyhlásila osobný bankrot, keďže nedokázala splatiť dlh 200-tisíc eur. Tie mala zaplatiť za nafingovanú lúpež jej šperkov, na ktorých chcela zarobiť poistným podvodom. „Som nahnevaná, lebo tento štát mi zobral všetko. Odvolala som sa na najvyšší súd, ale už tomu neverím. Bola som oklamaná aj právnikmi, ktorí ma zastupovali,“ opísala zmierenie so svojím osudom.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Známa moderátorka pobúrila verejnosť: Týmito nahými zábermi vyvolala ošiaľ!

FOTO Toto telo odnosilo štyri deti: Žena futbalovej hviezdy má aj tak postavu ako lusk!

FOTO Najhoršie obavy sa naplnili: Thajský miliardár a majiteľ Leicestru zomrel po páde vrtuľníka!