Cez víkend nečakane prehrali na pôde Leicester v anglickej Premier league, nevyhrali v posledných štyroch zápasoch. V Manchestri United sa čoraz častejšie hovorilo o výmene trénera Ole Gunnara Solskjaera. A po prvom polčase dnešného súboja Ligy majstrov s Atalantou Bergamo ešte viac.

Po katastrofálnom prvom polčase totiž "červení diabli" prehrávali 0:2 po góloch Pašaliča a Demirala. V prípade prehry by už mal Manchester veľmi náročnú cestu k postupu do osemfinále. No do druhej časti vstúpili hráči v červenom ako vymenení. Ich sústavnému tlaku už hráči talianskeho klubu nedokázali odolávať.

Manchester United strelil za necelú polhodinu tri góly - Rashford, Maguire a víťazný zásah zaznamenal Cristiano Ronaldo. Anglický gigant si tak zaknihoval dôležitý triumf a so šiestimi bodmi sa usadil na čelo F-skupiny. V jej druhom zápase prehral švajčiarsky Young Boys Bern s Villarrealom vysoko 1:4.