Zábery odvážnej trénerky si pozrite TU!

Ak by totiž aj novinári chceli hrať futbal za tím Inke, najskôr by sa pozreli do nohavíc. Trénerka na otázku jedného z nich, či má podmienku, aby boli hráči v jej prítomnosti oblečení, zareagovala šokujúco. „Samozrejme, som profesionálka. Hráčov si vyberám podľa veľkosti penisu.“

Šéf klubu Cloppenburg sa na adresu trénerky vyjadril, že ju čaká ťažká úloha. „Zachrániť mužstvo v piatej nemeckej lige, pretože sú momentálne na poslednom mieste."

Imke nie je prvá trénerka, ktorá dostala takúto otázku na telo. Pred rokmi Švédke Pii Sundhageovej dali otázku, že či si myslí, že by mohla mať podobné úspechy aj s mužmi. „Keď môže viesť Angela Merkelová Německo, prečo by som to nezvládla ja?,“ odpovedala, Pii.

Uspel by u nej Stano Šesták?

Do Nemecka by sa z Popradu možno mohol vrátiť aj bývalý reprezentant Slovenska Stano Šesták. Aj keď by to už nebola Bundesliga, ale u Imke by isto uspel. Na trávniku pri súboji s Marekom Hamšíkom Šesták zalovil jednou rukou vo svojich trenkách.

U trénerky Imke by mal určite veľké šance aj Stano Šesták.
U trénerky Imke by mal určite veľké šance aj Stano Šesták.
Zdroj: pem

A u Imke by mal po tomto „ťahu“ Šesták určite miesto v základnej zostave a možno by pomohol gólmi aj k záchrane v piatej nemeckej lige.

Pozrite sa, ako ukazujú športovci svoje penisy, TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO: Na biatlonistku Poliakovú nadáva celé Slovensko: Keď sa vyzlečie, je to pastva pre oči!

FOTO Šokujúce odhalenie manželky Federera: Mirka, preboha, nemáš si čo obliecť?

Fotila sa nahá, striedala milencov... Najsexi lyžiarska legenda rozmýšľa nad koncom kariéry: Bolesti sú silné!