Futbalista Unionu Berlín sa pridal do skupiny, v ktorej ženy hovorili o svojich sexuálnych skúsenostiach a túžbach. Nečakane sa zveril aj on. „Jej bolo šestnásť, mne trinásť,“ začal hovoriť o svojom prvom sexe. „Najprv sme boli na prechádzke a potom sa to stalo. Mal som pri sebe síce kondóm, ale popravde sme nevedeli, ako na to,“ smial sa skúsený útočník. Zároveň priznal, že si vtedy vôbec neuvedomoval, že jeho prvá sexuálna priateľka sa dopustila trestného činu, nakoľko mala pohlavný stly s nezletilou osobou.   

To však nebolo ani zďaleka všetko, čo Krúse odhalil zo svojho súkromia. Diskusia ho náramne bavila, o čom svedčí fakt, že bol na nej prítomný až do hlbokej noci. Podmienené to je pravdepodobne aj tým, že je od minulého roka zranený, má more času.

Jeden z účastníkov sa pýtal ostatných na skúsenosti so „švédskou trojkou“ a futbalista nelenil a pohotovo položil doplňujúcu otázku. „Lepšie s dvoma mužmi, alebo s druhou ženou?“ Potom, čo diskutujúci odpovedal, že by v posteli rád privítal aj druhú osobu opačného pohlavia , dostal rýchlu odpoveď. „Dobré rozhodnutie!“ Tým de facto Max Kruse potvrdil, že by nemal problém mať sex s dvomi ženami súčasne.