FOTO Matthäusa s novou sexi milenkou nájdete TU!

Legendárny záložník či obranca prekvapil denník Bild svojím vyhlásením, že s ruskou kráskou Anastasiou Klimkovou už nie sú manželia. „Od začiatku tohto roka sme rozvedení,“ vysypal zo seba Matthäus. Jeho piate manželstvo tak vydržalo niečo vyše šiestich rokov, pričom najväčšou zaujímavosťou je, že majster sveta z roku 1990 povedal áno Klimkovej v novembri 2014 v malebnom kaštieli v Belej na juhu Slovenska pri Štúrove. 

Ani svadba v našej krajine tak Matthäusovi šťastie v manželskom zväzku nepriniesla. „Nikto sa nás zatiaľ na to nespýtal a o súkromí verejne bežne nerozprávate,“ doplnil otec štyroch detí na margo rozvodu pre denník Bild, ktorý dodal, že z tejto informácie vraj zostali zaskočení aj mnohí blízki legendárneho futbalistu. Matthäus, ktorý má s Klimkovou syna Milana, tvrdí, že aj napriek rozpadu manželstva ostávajú kamarátmi. „Neboli medzi nami žiadne hádky ani ďalší partneri. Ostávame priateľmi a najpodstatnejšie je, že náš syn Milan je v poriadku,“ ozrejmil.

K špekuláciám o ich rozchode došlo po tom, ako paparazzi zachytili Matthäusa na gréckom ostrove Mykonos, kde mu však nerobila spoločnosť dnes už jeho piata exmanželka, ale neznáma sexi brunetka. S tou si rodák z Erlangenu užíval na pláži plnými dúškami a záhadná kráska pred objektívom neraz predviedla svoje dokonalé krivky. Nečudo, že Anastasia Klimková z toho dvakrát nadšená nebola. „Samozrejme by som bola radšej, keby sa verejnosť dozvedela o našom rozchode inou formou, ale vyšlo to takto a nedá sa nič robiť,“ prezradila Klimková.