SEXI FOTO krásnej atlétky nájdete TU!

Nemecká atlétka na výraznejší úspech v kariére stále čaká, no napriek tomu ju na Instagrame sleduje takmer milión fanúšikov. Pri pohľade na ňu je dôvod zjavný - dokonalé krivky, vyšportované telo, blond vlasy, krásne modre oči a anjelský výraz v tvári. Zblízka sa na ňu teraz mohli pozrieť futbalisti Borussie Dortmund, ktorých si bežkyňa zobrala do parády, keďže má rovnakého sponzora ako bundesligový tím. 

Časť tímu si so Schmidtovou ponaťahovala telo pri strečingu, ktorý je pre atlétov ako aj futbalistov nesmierne dôležitý a hráči Borussie si netradičný tréning očividne užívali. Podmanivá kráska s dokonalým telom je špecialistkou v behu na 400 metrov a o čom by to bolo, keby si nezmerala sily s niekým zo zelených trávnikov.

Za obeť podmanivej kráske padol skúsený obranca Mats Hummels. Opora zadných radov a majster sveta z roku 2014 po behu so Schmidtovou padol v cieli na zem ako podťatý a ledva lapal po dychu. „Dosť som to podcenil,“ vypotil zo seba Hummels po tom, ako sa pozviechal. Odbehnúť v jednom tempe 400 metrov je zrejme niečo iné ako 90 minút po ihrisku naháňať futbalovú loptu.