Slovenský futbalista sa uplynulý víkend blysol dvomi gólmi do siete Norimbergu a výrazne tak pomohol k výhre 3:1. Po tom prvom, ktorý bol zároveň jeho ôsmym v sezóne, sa mohol tešiť z víťazstva v stávke, ktorú uzavrel so spoluhráčom Salomonom Kalouom. Ghančan mu sľúbil, že ak strelí osem gólov, kúpi mu rolexky.

Ondrej Duda dvomi gólmi zostrelil Norimberg: Splnil spoluhráčovu misiu!

„Ondrej sa rozhodol, že ich nechce. Na-opak, pridá niečo zo svojho a peniaze rozdelí medzi Salomonovu nadáciu a sninské zdravotníctvo,“ vyjadril sa pre Šport24.sk otec slovenského reprezentanta Ondrej, ktorý sa teší aj so synovej dobrej formy.

O Dudovom geste informovali aj nemecké médiá.
O Dudovom geste informovali aj nemecké médiá.
Zdroj: tasr

„Je to odmena za tvrdú prácu na tréningoch. Verím, že bude pokračovať v nastúpenom trende a podobných stávok uzavrie ešte viac,“ dodal so smiechom Duda starší. Gesto nášho futbalistu už ocenili aj nemecké médiá. Nemecký portál Berliner Kurier jeho príbeh opísal v článku s titulkom Srdce miesto rolexiek.

VIDEO V londýnskom derby vyučoval Arsenal. Dúbravkove siedme čisté konto

„Vôbec tie hodinky nechcem. Celé to vzniklo ako žart. Tými peniazmi môžeme pomôcť iným ľuďom,“ potvrdil náš futbalista. „Nie, stávka je stávka, hodinky dostane a môže si s nimi spraviť čo chce,“ povedal Kalou, ktorý dal do stávky model za 12-tisíc eur.

Brazílčanka sa mu pozdáva

Ondrej Duda strávil koniec roka so svojou priateľkou, atraktívnou Brazílčankou Amandou, v poľskom Zakopanom. „Ja sa mu do výberu známostí nepletiem. Ale keď sme sa s ňou prvýkrát stretli, zapôsobila na nás veľmi milým a príjemným dojmom,“ vyjadril sa na margo synovej známosti Duda starší.

Ondrej Duda strávil koniec roka so svojou priateľkou, atraktívnou Brazílčankou Amandou, v poľskom Zakopanom.
Ondrej Duda strávil koniec roka so svojou priateľkou, atraktívnou Brazílčankou Amandou, v poľskom Zakopanom.
Zdroj: Instagram