Foto známych tvárí na trnavskej tribúne nájdete v galérii TU

Slovenskí futbalisti remízovali v dôležitom súboji 7.kola E-skupiny kvalifikácie na ME 2020 s Walesom 1:1. Za hostí otváral skóre v 25. minúte Moore, za slovenskú družinu sa presadil v 53. minúte krásnou umiestnenou strelou Kucka.

Vyrovnaný zápas sledovali s napätím aj viaceré známe osobnosti. Do Trnavy zavítali slovenskí politici na čele s predsedom NR SR Andrejom Dankom. Spoločnosť mu robila aj ministerka školstva Martina Lubyová, ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná a minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter. S politikmi fandil aj bývalý prezident slovenskej republiky Rudolf Schuster.

Nechýbali ani známe tváre zo športového odvetvia ako napríklad Dušan Radolský, Martin Škrtel, Adam Nemec, Róbert Jež či technický riaditeľ Slovenského futbalového zväzu Štefan Tarkovič.