ZÁBERY zo šatne Argentíny po zápase s Mexikom TU!

"Videli ste, ako Messi zmýva podlahu dresom Mexika?" napísal na sociálnej sieti slávny boxer. Narážal na video zo šatne Argentíny, v ktorom futbalisti bujaro oslavovali dôležité víťazstvo (2:0) nad Mexikom v C-skupine majstrovstiev sveta. Podľa záberov sa zdalo, že Messi pohodeným mexickým dresom utiera podlahu pred sebou. Je však zreteľné, že Messi nemal v úmysle nijako znehodnotiť dres súpera. Pri vyzúvaní kopačiek oň jednoducho zavadil. Mexičan však ďalej ostro kritizoval argentínsku superhviezdu a problém videl aj v tom, že dres je len tak hodený pod nohami. VIAC SI POZRITE TU!

Do debaty sa zapojilo veľa známych športovcov aj fanúšikov. Tí vysvetľovali Canelovi, že dresy okolo nôh sú v šatni bežným javom. "Je jasné, že si futbal nikdy nehral. Dresy hodené na zemi sú v kabíne po zápase vždy," zastal sa Messiho bývalý reprezentačný spoluhráč Sergio Agüero.

Canelo neskôr označil Messiho dokonca za sku**ysyna a vyhlásil, nech sa kapitán Argentíny modlí, aby ho boxer nikdy nestretol.

Argentína zdolala v sobotu Mexiko 2:0 v napínavom zápase. Messi strelil úvodný gól a na druhý prihral, čím "Albicelestes" udržal v hre o postup.