FOTO sexi priateľky Thea Hernandeza nájdete TU!

Francúzsky obranca sa presadil už v 5. minúte, keď sa k nemu dostala odrazená lopta, ktorú poslal do siete. Gól Thea Hernandeza sa nakoniec ukázal ako víťazný, keď obhajcovia titulu napokon vyhrali nad Marokom 2:0. Obranca milánskeho AC predvádza na šampionáte v Katare výborné výkony a teší sa aj podpore od svojich najbližších priamo v hľadisku.

Hernandezovi počas celých majstrovstiev totiž neúnavne fandí jeho dlhoročná polovička Zoe Cristofoli, ktorá sa dá len ťažko prehliadnuť. Sexi talianska modelka nepúta pozornosť len svojou krásou a dokonalými krivkami, ale najmä nespočetnými tetovaniami, ktoré pokrývajú prakticky jej celé telo od hlavy po päty.

Kráska s podmanivým pohľadom rada vystavuje svoje tetovania na obdiv a inak tomu nie je ani na šampionáte. Spoločnosť jej v hľadisku robí ich synček a Hernandez si po každom stretnutí našiel niekoľko minút, aby sa vyobjímal a vybozkával so svojou polovičkou na tribúne. Sladká odmena ho určite neminie ani za semifinálový gól, o čom sa pri pohľade na krásnu modelku môžete presvedčiť sami TU!