Slová a FOTO chorvátskej krásky nájdete TU!

Sexi fanúšička balkánskej krajiny vzbudzuje rozruch, kam sa v Katare pohne. Niekedy je pohľad na ňu zaujímavejší ako na dianie na ihrisku a Ivana si nerobí pri výbere svojich outfitov ťažkú hlavu z toho, že majstrovstvá sveta sa konajú v konzervatívnej moslimskej krajine, kde mnohé ženy chodia zahalené od hlavy po päty.

V médiách sa dokonca objavili špekulácie, že Chorvátke hrozí za jej dráždivé oblečenie dokonca zadržanie, z čoho si nerobila vôbec ťažkú hlavu. „Žiadneho zadržania sa nebojím, práveže reakcie na mňa sú veľmi dobré. Mnoho Katarčanov za mnou chodí s tým, že sa chcú so mnou odfotiť. Ak by sa im to nepáčilo alebo by mali niečo proti mojim šatám, nerobili by to,“ povedala niekdajšia účastníčka súťaže krásy.

Z fotografií sa zdá, že nehovorí do vetra. Mnohí domáci sú pri pohľade na ňu ako pokropení živou vodou a Ivanu Knöll si fotia zo všetkých uhlov. Katarčania sa v prítomnosti krásnej Chorvátky usmievajú od ucha k uchu, no vždy sa nájdu nejakí neprajníci. Jedným z nich je Mohammed Hassan Al-Jefairi, ktorý sa Ivanu snažil schladiť prostredníctvom Twittera. „Len pre tvoju informáciu, fotia si ťa nie preto, že sa im páčiš, ale preto, že sa im nepáči, že si sa neobliekla tak, ako sme na to zvyknutí v našej kultúre,“ odkázal domáci fanúšik Chorvátke. Tá mu ale na sociálnych sieťach odpovedala po svojom, jej slová a fotografie z Kataru nájdete TU!