Horúce FOTO sexi fanúšičiek šampionátu nájdete TU!

Niektorí priaznivci mali pred šampionátom obavy, či budú majstrovstvá sveta vyzerať tak, ako sú na ne zvyknutí z predošlých rokov. Futbalový sviatok sa totižto prvýkrát koná v moslimskej krajine a len pár hodín pred úvodným výkopom prišiel zákaz predávať alkoholické pivo na štadiónoch. Mnohí sa obávali aj toho, či Katarčania nebudú vyžadovať striedme obliekanie a vyzývavé fanúšičky na štadiónoch by tak dostali košom.

Realita je však úplne iná a hoci hostiteľská krajina vydala odporúčania, aby ženy svojimi outfitmi na tribúnach neprovokovali, núdza o sexi krásky na tribúnach rozhodne nie je. Predviedlo sa už aj niekoľko polovičiek samotných futbalistov, no jednoznačne je najväčšou ozdobou šampionátu Chorvátka Ivana Knöll, z ktorej sú namäkko aj domáci. Sexi tmavovláska sa nebojí ani toho, že by ju v Katare pre jej vyzývavé outfity mohli zadržať.

„Žiadneho zadržania sa nebojím, práveže reakcie na mňa sú veľmi dobré. Mnoho Katarčanov za mnou chodí s tým, že sa chcú so mnou odfotiť. Ak by sa im to nepáčilo alebo by mali niečo proti mojim šatám, nerobili by to,“ uviedla sexi Chorvátka pre uk.news.yahoo.com. Knöll na tribúnach poriadne dráždi zvedavé zraky fanúšikov a tí sa rozhodne majú na čo pozerať, rozhodne má však v Katare bohatú konkurenciu, veď posúďte sami. Viac nájdete TU!