Vo svojej skupine E im žreb za súperov prisúdil reprezentácie Poľska, Švédska a Španielska. Hoci nepatríme rovno medzi favoritov na postup zo skupiny, už na predošlých šampionátoch sme dali jasne najavo, že s nami treba rátať.

To isté si myslí aj náš redakčný maskot – sedemmesačné šteniatko čivavy Sisi, ktoré má k čisto „mužskej záležitosti” celkom blízko a taktiež má jasno v tom, ako sa niektoré zápasy základnej skupiny skončia.

Aj preto vám na našom webe šport24.sk a aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram dávame šancu odpozerať, ako sa jednotlivé zápasy skončia, čo by mohli využiť napr. nerozhodní tipéri. Mali by si však uvedomiť, že tipy našej Sisi sú bez záruky. No poteší nás, ak nám dáte vedieť, či sa vám vďaka rade od Sisi podarilo zbohatnúť.

Ostatných futbalových nadšencov na našu webovú stránku a sociálne siete pozývame tiež, pretože sa na nich dočítajú nielen všetky dôležité informácie zo šampionátu, ale tiež zákulisné pikošky, ktoré odhalí náš vyslaný redaktor Peter Marko. Zároveň sa tam môžu zabaviť na videách s našou Sisi a tiež konfrontovať jej tipy so svojimi. Uvidíme, kto bol úspešnejší.