Slováci budú čeliť favoritom

Slovensko čakajú zápasy, v ktorých rozhodne nie sme favoriti. To sa však už viackrát ukázalo ako naša výhoda a inak tomu nemusí byť ani teraz. Ako vidia naše šance odborníci v stávkovej kancelárii Fortuna? V stávkovej kancelárii Fortuna na náš triumf proti Poľsku je momentálne kurz 4,85, na remízu kurz 3,5. Na Švédsko sú kurzy veľmi podobné – na výhru 4,8 a na remízu 3,4. Pamätáte si ešte na kvalifikačný šok v roku 2014, keď sme doma zdolali Španielov 2:1? Možno sa bude história opakovať, na výhru Slovenska je vypísaný kurz 9,9.

Škriniar je suverénne najdrahší hráč zostavy

Na EURO 2020 bude v zostave Slovenska 26 hráčov. Tradične sa budeme spoliehať na kapitána Mareka Hamšíka a pilier obrany Milana Škriniara. Šampión talianskej ligy s Interom Miláno má z celého kádra najväčšiu trhovú hodnotu. Podľa portálu Transfermarkt pri jeho mene aktuálne svieti suma 60 miliónov eur. Za ním nasleduje Stanislav Lobotka s hodnotou 9 miliónov, Ondrej Duda s 8 miliónmi a pri viacerých menách je suma 5 miliónov eur – konkrétne pri Martinovi Dúbravkovi, Marekovi Rodákovi, Patrikovi Hrošovskom a Martinovi Valjentovi.

Jeden zástupca aj zo slovenskej Fortuna ligy

V kádri Slovenska má najpočetnejšie, až štvornásobné zastúpenie česká Fortuna liga a talianska Serie A. Troch hráčoch v zostave Sokolov dodala nemecká Bundesliga. Okrem toho sú v tíme aj dvaja brankári z anglickej Premier League, ale aj futbalisti zo Španielska, z Holandska, Belgicka, Cypru, Poľska, Maďarska či USA. Jediným hráčom zo slovenskej Fortuna ligy je Vladimír Weiss zo Slovana Bratislava. Na EURO by zrejme cestoval aj jeho spoluhráč Dávid Strelec, no vyradilo ho zranenie v prípravnom zápase s Bulharmi.

Tréner nominoval aj talentovaného tínedžera

Viacerých reprezentantov čaká možno posledný veľký turnaj v kariére. Najstarším hráčom v zostave je 35-ročný Tomáš Hubočan, ale v kádri sú aj ďalší tridsiatnici – Juraj Kucka (34), Peter Pekarík (34), Marek Hamšík (33) či Michal Ďuriš (33). Najmladším členom tímu je pre zmenu iba 19-ročný talent, ktorý raz možno bude hviezdou. Tomáš Suslov z holandského Groningenu odohral v reprezentácii iba tri zápasy, ale trénera presvedčil a pocestuje na EURO. Vzorom mu môže byť kapitán Hamšík, ktorý odohral za Slovensko celkovo už 126 zápasov.

Šampionát ako šanca na nový klub

Mnohých reprezentantov čaká pred budúcou sezónou zmena dresu. Juraj Kucka bude mať zrejme po zostupe Parmy nového zamestnávateľa. Marek Hamšík ešte pred turnajom stihol prestúpiť do tureckého Trabzonsporu a Ivan Schranz do Slavie Praha. Stanislav Lobotka vysedával v Neapole viac-menej na lavičke, Petrovi Pekaríkovi sa končí zmluva v Herthe Berlín a hosťovanie sa skončilo Vavrovi či Bénesovi. Títo hráči majú o dôvod viac predviesť na EURO všetko, čo v nich je. Ich výkony im môžu pomôcť nájsť si nový kvalitný klub.

Fortuna prináša extra ponuku pre každého stávkara

Ak uvažujete nad tým, že by ste si počas európskeho šampionátu skúsili staviť, máme pre vás špeciálnu motiváciu. Počas celého turnaja získa každý novoregistrovaný klient vo Fortune až tri špeciálne bonusy. So stávkou bez rizika až za 50 eur si môžete staviť na svojho favorita. Ak by váš tiket nevyšiel, svoj vklad dostanete späť a ihneď si môžete staviť znovu. Okrem toho máte k dispozícii aj stávkový kredit až do 50 eur a až 50 voľných zatočení vo Fortuna Casine.

Extra ponuka neobíde ani registrovaných stávkarov. Fortuna má pre nich pripravené navýšenie výhier až o 30 %. Okrem toho sa môžu zapojiť do maratónu o rôzne ceny v hodnote 40-tisíc eur a k dispozícii budú mať aj bonusy na stávku bez rizika na zápasy Slovenska, osemfinále, štvrťfinále, semifinále a finále. Stávkovať pritom môžete nielen na všetky zápasy Slovenska, ale aj na celú skupinovú fázu či vyraďovaciu časť. Okrem toho môžete uzavrieť stávku aj na umiestnenie reprezentácií v skupinách a na turnaji, celkového víťaza, najlepšieho strelca, najlepšieho hráča a desiatky ďalších najrôznejších stávok.

                              CHCEM SI STAVIŤ NA EURO 2020