Tabuľky skupín si pozrite TU!

Súpisky tímov si pozrite TU!

Rakúsko - Severné Macedónsko 3:1 (1:1)
Góly: 18. Lainer, 78. Gregoritsch, 89. Arnautovič - 28. Pandev

Po nezáživnom úvode a taktických oťukávačkách udreli Rakúšania ako prví. Sabitzerov pas z hĺbky poľa našiel pred bránkou nabiehajúceho Lainera, ktorý volejom do protipohybu prekonal brankára Dimitrievskeho - 1:0. Severní Macedónci sa nestihli spamätať z prvého úderu a o pár minút takmer inkasovali druhý od Kalajdžiča, tentoraz bol Dimitrievski pripravený. Rakúšania kontrolovali dianie na trávniku, v 28. minúte však po nedorozumení stredných obrancov a fatálnej hrúbke brankára Bachmanna inkasovali. Lopta sa so šťastím odrazila k Pandevovi, ktorý celú situáciu sledoval a poľahky ju zasunul do prázdnej brány - 1:1. Rakúšania mali aj naďalej platonickú prevahu v poli, ale gólové šance si vypracovať nedokázali.

Aj do druhého polčasu vstúpil papierový favorit aktívne, centrované lopty rakúskych krídelníkov ale nenachádzali v šestnástke adresáta. Po hodine hry sa zrodila ojedinelá šanca Severných Macedóncov, ktorú zmaril Bachmann včasným vybehnutím, dorážka Pandeva išla vysoko nad. V 64. minúte mohol dostať Rakúsko opäť do vedenia striedajúci Gregoritsch. Zavesil sa na center do vzduchu, ale jeho hlavičku Dimitrievski vyškriabal končekmi prstov. V 78. minúte už bol ale prikrátky na jeho pohotové zakončenie po presnom centri Alabu - 2:1. V 89. minúte pridal poistku ďalší "žolík" rakúskeho kouča Arnautovič, obišiel aj brankára a pohodlne skóroval - 3:1.