Pozrite si nahé FOTO Miss šampionátu v GALÉRII

Na EURO 2016 ju na zápasoch Poľska zamerali objektívy fotografov a sexi Marta si vyslúžila pomenovanie „Miss šampionátu“. „Išla som do Francúzska podporiť poľský tím, odfotili ma na štadióne a fotky sa šírili, takže ma otitulovali ako Miss Euro,“ spomína Poľka na posledný európsky šampionát.

Zábery z majstrovstiev jej priniesli popularitu aj pozornosť médií, Marta sa objavila vo viacerých magazínoch, v ktorých predviedla, že nahota jej nerobí žiaden problém.

Teraz si nenechala ujsť úvodný zápas Poľska na šampionáte a opäť bola neprehliadnuteľná, keď v plnej paráde vytasila svoje prsia. Fanúšikovia sa s ňou fotili, ona s nimi zase spievala poľské chorále. „Poľsko vyhrá, tipujem 2:1,“ prognózovala sexi Poľka, no tip jej nevyšiel.

Napriek tomu si nenechala ujsť ďalší zápas Poľska a cestovala z Petrohradu do Seville, aby podporila svojich krajanov a tentokrát im priniesla šťastie. Poliaci totiž získali proti Španielsku bod a sexi Marta opäť pútala pozornosť, na tribúne, ale aj na ulici pred zápasom.