Pôvabnú Rafaelu mnohí roky označovali za pravú ruku už nebohého Raiolu, lenže málokto vie, že s talianskym agentom boli rovnocenní partneri. Hoci je žena, dokázala sa vo futbalovom svete presadiť, pričom dnes patrí k najlepšie plateným hráčskym agentkám, ktorej sa kluby doslova boja.

Keď Raiola minulý rok v apríli zomrel, ostatní agenti spustili hon na jeho hráčov. Najmä vďaka nej z ich spoločnej agentúry ani jeden neodišiel, a tak sa mohol napríklad upiecť aj vlaňajší prestup nórskeho kanoniera Erlinga Haalanda z Borussie Dortmund do Manchestru City. Pimentová však má na svedomí aj viacero iných známych prestupov, pričom v našich končinách najviac zarezonoval nie tak dávny angažmán Vladimíra Weissa ml. v Katare.

Azda najväčšie puto však s pôvabnou Brazílčankou spája francúzskeho futbalistu Paula Pogbu, ktorý je s ňou takmer na každej druhej fotke. Nečudo, o Rafaele Pimentovej sa roky nahlas šepkalo, že nie je len šikovná, ale aj pôvabná, po ktorej neraz slintali samotní hráči. Až že bola naozaj kus, sa môžete presvedčiť na vlastné oči v našej FOTOGALÉRII!