Unikátny záznam sa objavil v dokumentárnej sérii "Všetko alebo nič" na Amazon prime. Zúrivý Ronaldo vtrhol do šatne počas polčasovej prestávky odvetného zápasu osemfinále Ligy majstrov proti FC Porto. Juventus napokon seznačne vypadol.

Cez polčas, keď Juventus prehrával s Portom 0:1 a v dvojzápase 1:3, spustil Ronaldo na tímových kolegov krik a výčitky za výkon v prvom dejstve. "Musíme pracovať tvrdšie. Čo to sakra je? Vôbec sme nehrali! Nič!" kričal Ronaldo. Do jeho výlevu zasiahol až Juan Cuadrado a snažil sa upokojiť situáciu. "Neboj sa. Musíš ísť príkladom pre všetkých." Potom si ešte Portugalčan neodpustil poslednú kritiku: "Musíme si povedať pravdu, hrali sme h.... Toto je zápas Ligy majstrov, musíme byť zodpovední."

Amazon už v minulosti nakrútil podobnú sériu s Tottenhamom a Manchestrom City. Ich aktuálny dokument ukazuje na nevydarenú poslednú sezónu Ronalda v Turíne. V lige skončil Juventus až štvrtý a úspech v Lige majstrov bol na míle vzdialený. Ronaldo v lete opustil Juventus a vrátil sa po vyše desaťročí do Manchestru United.