Vo 4. kole základnej skupiny Ligy majstrov pricestoval Ajax Amsterdam na horúcu pôdu Dortmundu. Posilnený domácim víťazstvo 4:0 spred dvoch týždňov si robil zálusk na tri body aj v Signal Iduna Parku. Lenže od 37. minúte prehrávali gólom Marca Reusa a trvalo im ďalších 35 minút kým v početnej výhode dokázali vyrovnať. Jeho gól však prišiel po veľkej obete. Center z pravejstrany umiestnil do brány v nekontrolovateľnom páde, ktorý zastabila až žrď. Bohužiaľ, Tadič do nej narazil tým najchúlostivejším miestom. Síce vyskočil oslavovať, ale bolesť v genitáliách ho premohla a miesto zdvíhania rúk nad hlavu si nimi masíroval rozkrok. „Tadič doslova obetoval svoje „gule“, aby Ajax vyrovnal,“ napísal jeden z fanúšikov na Twitter. „Srbské ocelové gule“ ako ich nazval ďalší priaznivec nakopli Ajax k obratu. O 11 minú neskôr ho poslal do vedenia Sebastian Hall a v 93. minúte spečatil výsledok zápasu na 3:1 v prospech Amsterdamu Davy Klaassen.