Manchester United sa vďaka deľbe bodov z Talianska udržal na prvom mieste tabuľky F-skupiny so siedmimi bodmi. Rovnaký počet má aj druhý Villarreal, ktorý zdolal Young Boy Bern 2:0.

Ronaldo sa v Atalante trafil v nadstavenom čase oboch polčasov a najväčšou mierou sa tak zaslúžil o nerozhodný výsledok. Hostia z Manchestru mohli ísť do vedenia už v 5. minúte, no lopta sa od Scotta McTominaya dokotúľala len do žrde. Atalante naopak prvá šanca vyšla a Josip Iličič rozvlnil v 12. minúte sieť za Davidom de Geom. Gól potvrdil aj VAR.

Hostia si potom vypracovali niekoľko šancí a na vyrovnanie premenili krásnu akciu z nadstaveného času, keď Bruno Fernandez pätičkou v šestnástke priťukol loptu Ronaldovi. V 57. minúte sa dostali späť do vedenia domáci. Obrana United signalizovala ofsajd a rozhodca gól Duvana Zapatu najprv neuznal, no potom do hry zasiahol VAR a platil - 2:1. O deľbe bodov nakoniec rozhodol Ronaldo strelou z voleja v 90.+1 minúte.