Otázkou zatiaľ zostáva, kde a kedy sa dokončí osemfinálové kolo, z ktorého treba odohrať odvety štyroch duelov: Manchester City - Real Madrid (prvý zápas 2:1), Bayern Mníchov - FC Chelsea (3:0), Juventus Turín - Olympique Lyon (0:1) a FC Barcelona - SSC Neapol (1:1). Účasť medzi najlepšou osmičkou už majú istú Paríž St. Germain, Atalanta Bergamo, Atletico Madrid a RB Lipsko.

Pôvodne mal hostiť tohtoročné finále LM 30. mája Istanbul. Pre pandémiu koronavírusu však v marci prerušili sezónu a dosiaľ sa v Turecku situácia neupokojila natoľko, aby bolo možné finálový zápas usporiadať.

Podobným spôsobom sa pravdepodobne dohrá aj Európska liga. Tú by mohlo hostiť jedno z nemeckých miest, podľa Sky Sport zrejme Frankfurt nad Mohanom alebo Düsseldorf. Kým v LM zostáva dohrať štyri štvrťfinálové súboje, v EL je situácia komplikovanejšia a musia dohrať až desať duelov, z toho osem odviet. Stretnutia Interu Miláno s Getafe a AS Rím s FC Sevilla odložili ešte pred prvým duelom. Do úvahy prichádza aj možnosť, že sa uskutočnia iba na jeden zápas.