Ramos má jasného favorita

Pred finálovým duelom sa vyjadril aj hráč, ktorý ušatú trofej zdvihol niekoľkokrát. Sergio Ramos rozhodne patril medzi najväčšie opory obrovských úspechov klubu a patril medzi dôvody, prečo pred štyrmi rokmi Real dokázal nad Reds vyhrať a radovať sa. „ Real Madrid je moja rodina, to sa nikdy nezmení. Dúfam, že vyhráme 14. titul," povedal dnes už obranca PSG.

Stredný obranca zohral v spomínanom finále z pred štyroch rokov kľúčovú úlohu. Po necelých 30 minútach vyradil Ramos škaredým faulom z hry liverpoolsku superhviezdu Salaha a strata kľúčového útočníka nakoniec rozhodla. "Bol to najhorší moment mojej kariéry," opisuje chvíle z pred štyroch rokov Salah.

Liverpool je lepší, očakávam jasnú výhru

Cítite, ako tá atmosféra narastá. Rád by som všetkým v Liverpoole zaželal veľa šťastia a dúfam, že dosiahnu výsledok, ktorý si každý želá. Dúfam, že to bude fantastický zápas a predpovedám výhru Liverpoolu 2:0," vyjadril svoj názor lodivod Aston Villy a legenda Reds Steven Gerrard.

"Myslím si, že Liverpool je lepší ako Real Madrid a mohol by ho sfúknuť. 3-1 alebo 3-0 je moja predpoveď," povedal Owen, ktorý si obliekol dres oboch súperov."V súčasnosti sú výnimočným tímom a sú lepší ako Madrid," dodal ďalej bývalý reprezentant Albionu.