Liverpool bol v zápase s Atleticom Madrid jasne lepším mužstvom. Španielsky tím sa na Anfield Road prišiel v podstate len brániť. Kloppovi zverenci po riadnom hracom čase viedli 1:0 po góle Wijnalduma. Keď Firmino v predĺžení zvýšil na 2:0 zdalo sa, že je o postupujúcom rozhodnuté. Potom prišla 97. minúta. Adrian nešťastne rozohral loptu priamo na nohu útočníka Atletov Joaa Felixa, ktorý posunul na Llorenteho a ten strelou na vzdialenejšiu žrď prevrátil misky váh na stranu hostí.

Liverpoolčania potom ešte inkasovali dvakrát a štadión na Anfield Road smútil. Päťdesiat tisíc divákov vinilo za vypadnutie z Ligy majstrov brankársku dvojku Adriana. Ten sa k tomu vyjadril na Twitteri: "Ďakujem všetkým fanúšikom za podporu, stále máme v tejto sezóne veľké ciele. Liverpool sa vždy dokáže zdvihnúť."

Lenže podpory sa brankár nedočkal. "Adrián si zaslúži ukameňovať na smrť, si hanba, vypadni z tímu," áno, naozaj takto neprimerane reagovali nahnevaní fanúšikovia

Nemecký tréner Klopp sa Adriana zastal. "Nechcel to urobiť, toľkokrát nás predtým zachránil. Nebudeme ho viniť ani na sekundu. Od chvíle, čo je tu, podával skvelé výkony. Ak prehráš zápas, je to vždy z mnohých rôznych dôvodov," povedal nemecký kormidelník.

Potom ale priznal, že chyba zápas veľmi ovplyvnila. "Nebudeme hovoriť, že to tak nie je, keď to bolo očividné. Ale aj potom sme dostali góly, za ktoré nemohol, a v útoku už sme neskórovali. Takže dôvodov je viac," dodal.