Ako Dominik Holec pomáha, si POZRITE TU!

Neváhal a išiel do toho. Holeca oslovilo občianske združenie Bystriny za účelom finančnej zbierky pre ukrajinské deti na úteku. Pre Nový časčas uviedol: "Teší ma, že som súčasťou tohto projektu. Môj známy zo Žiliny, ktorý je v združení Bystriny, ma oslovil možno aj preto, že charita mi nie je cudzia. Hľadali športovca a po predložení podmienok som hneď súhlasil." Potvrdil, že pomáhať druhým nie je preňho žiadny problém a robí to s radosťou.

"Páči sa mi, že sa nezabúda na ľudí, ktorí konajú často nezištne a z vlastného presvedčenia a neočakávajú, že za to niečo dostanú. Robia dobré veci, lebo to tak vnútorne cítia. Nechcú byť stredobodom pozornosti a počuť na seba oslavné ódy. Všetci ocenení si to právom zaslúžia," ďalej pokračoval.

Biela vrana je slovenské ocenenie, udelované od roku 2008 ľuďom, ktorí preukázali občiansku statočnosť a svojimi postojmi upozorňujú na problémy spoločnosti.

Ľudia, ktorí chcú pomôcť, môžu poslať ľubovoľnú sumu prostredníctvom linku: bystriny.darujme.sk/dominik77. VIAC SA DOZVIETE TU!