Celá situácia sa odohrala vo chvíli, keď mal zahrať pokutový kop útočník hostí Romelu Lukaku. Belgičan však musel na svoj pokus počkať, pretože pre netradičného narušiteľa museli zápas na chvíľu prerušiť. Muž s modrým padákom dosadol do stredového kruhu, len pár metrov od slovenského obrancu Milana Škriniara, ktorý sa na netradičného „výtržníka“ prizeral.

Usporiadatelia muža s modrým padákom okamžite odviedli a Lukaku následne premenil nariadenú jedenástku, ktorou zvýšil náskok svojho tímu na 3:1. Inter nakoniec vyhral 4:3 a v tabuľke je druhý o bod za Juventusom. „Všetci sme pozerali v úžase na parašutistu, ktorý pristál priamo na ihrisku. Snažil som sa zachovať si chladnú hlavu. Som rád, že som prispel k triumfu dvomi gólmi. Získali sme veľmi dôležité tri body,“ povedal Belgičan.

Z víťazstva sa tešil aj Škriniarov spoluhráč zo slovenskej reprezentácie Juraj Kucka, ktorý prispel k víťazstvu Parmy nad FC Janov 5:1 gólom. V 39. minúte duelu proti svojmu bývalému tímu otvoril skóre, keď si nabehol na prihrávku a poslal loptu za chrbát janovského brankára. Z hetriku sa tešil dánsky útočník Andreas Cornelius. "Takto by sme mali pristúpiť ku každému zápasu. Pochvalu za predvedený výkon si zaslúži nielen Cornelius, celé mužstvo príkladne bojovalo," netajil spokojnosť tréner Parmy Roberto d'Aversa.