Po Angelovi Di Mariovi, ktorému vykradli dom a Marquinhosovi, ktorému zbili otca sa stal obeťou zločincov ďalší hviezdny futbalista Paríž St. Germain. Tentokrát si to odniesol španielsky reprezentant Ander Herrera. V utorkový podvečer mal zastaviť na červenú v parku Bois de Boulogne na západe mesta. Vtedy vošla do jeho auta žena opísaná ako prostitútka a začala mu prehľadávať auto.

Podľa francúzskych médii mal Herrera povedať políci, že žena držala v ruke niečo, čo považoval za zbraň a súhlasil s jej požiadavkami. Mal ju odviesť na konkrétne miesto a popri tom mu odcudzila z vozidla mobilný telefón a vyše 200 eur v hotovosti. Parížsky futbalový klub tento incident nekomentoval. Herrera bude po nepríjemnom zážitku veriť, že sa znova vráti do základnej zostavy St. Germain.

Tréner Pocchetino ho z nej vynechal tento víkend po prvýkrát od začiatku nového ročníka. Navyše, v najbližšom čase čaká mužstvo náročný program, keď počas ôsmich dní odohrá tri zápasy. Už v piatok na domácom štadióne privíta obhajcu titulu z Lille, v stredu odohrá duel Ligy majstrov na pôde Lipska a v sobotu sa predstaví na štadióne Bordeaux.