Zahrala si hlavnú úlohu v kasových trhákoch ako Desperado, Wild Wild West či Vtedy v Mexiku. Hollywoodska hviezda Salma Hayek sa v tomto roku mala predstaviť v inej úlohe.

Slávna herečka s bujným poprsím mala presvedčiť na zmenu klubu svojho mexického krajana a futbalistu Edsona Alvareza. Hráč Ajaxu Amsterdam to potvrdil pre holandské médiá. „Keďže sme krajania zavolala mi a snažila sa ma presvedčiť, aby som prišiel do Francúzska. To ma prekvapilo a lichotilo mi to,“ uviedol Alvarez. 

Bujné poprsie mexickej herečky Salmy Hayek tu!

Hayeková je manželkou majiteľa francúzskeho prvoligového tímu Stade Rennais Francoisa Pinaulta, ktorý využil svoju manželku, aby prilákala do klubu novú posilu. „Mojou voľbou bolo zostať v Ajaxe a tak som jej to vysvetlil,“ hovorí reprezentant Mexika. Doplnil, že Hayekovú obdivuje za hereckú kariéru a za to, že ako Mexičanka celý život bojovala za to, aby bola úspešná.

Alvarez prešiel mládežníckymi kategóriami v Club América a v seniorskom tíme debutoval ako 19-ročný. Pred vyše dvoma rokmi prestúpil do Ajaxu za 15 miliónov eur.  23-ročný defenzívny stredopoliar už odohral v drese národného tímu Mexika 50 zápasov.