VIDEO Mohli oslavovať titul, dostali debakel: PSG si takýto výprask nepamätá 19 rokov

Futbalisti Paríža St. Germain si mohli v nedeľňajšom stretnutí zabezpečiť zisk titulu vo francúzskej Ligue 1. V súboji s priamym konkurentom však utrpeli v Lille debakel 1:5. Na lavičke domácich sedel slovenský brankár Adam Jakubech. PSG inkasovalo päť gólov v domácej súťaži po prvý raz od decembra 2000.

Lille využilo vylúčenie Juana Bernata. Španielsky krajný obranca síce v 11. minúte vyrovnal na 1:1, ale v 36. minúte putoval predčasne do šatne. PSG v druhom polčase inkasovalo štyri góly a na majstrovské oslavy si musí počkať. Na čele ligovej tabuľky má šesť kôl pred koncom sezóny sedemnásťbodový náskok práve pred Lille a navyše má zápas k dobru.