NEMÁ ANI VODIČÁK, NO NA AUTO UTRATIL POL MILIÓNA! AKÉHO TÁTOŠA SI MBAPPE ZAOBSTARAL, SI POZRITE TU

Kylian Mbappé začal žiariť už ako tínedžer. Z neznámeho chlapca sa veľmi rýchlo stal obávaný zakončovateľ. V 19 rokoch sa stal s Francúzskom majstrom sveta a v decembri minulého roka strelil v katarskom finále hetrik a nebyť klubového spoluhráča Messiho, mal by na svojom konte už dva tituly svetového šampióna.

Popri uponáhľanom živote hviezdneho futbalistu však niekedy nezostane čas na bežné veci. Mbappé si pred pár dňami doprial ďalší luxusný automobil. Do jeho vozového parku pribudlo Ferrari 488 Pista. Prakticky je mu však k ničomu. Francúz ešte stále nemá vodičák. "Vždy som mal okolo seba servis. Už od tínedžerských čias. Pre niekoho je vodičský preukaz povinnosť, pre mňa však nie. Vždy som mal k dispozícii šoféra," priznal v jednom z rozhovorov.

Potvrdil tak, že hviezdy jeho kalibru sa nemusia starať skoro o nič. Mbappé má okrem šoféra aj osobného kuchára či upratovačku. Jeden z najlepších futbalistov na svete sa sústredí len na PSG a národný tím. Nevylúčil však, že v budúcnosti sa k skúškam na vodičský preukaz dopracuje. Vedenie jeho klubu mu to už niekoľkokrát ponúkalo, no zatiaľ odmieta. VIAC SA DOZVIETE TU!