Polonahé FOTO sexy speváčky nájdete TU!

Brazília minulý týždeň v piatok (12.11) zdolala Kolumbiu 1:0 pričom útočník PSG odohral celý zápas. O štyri dni neskôr proti Argentíne už na súpiske nefiguroval pre údajné zranenie stehna. "Superclasico" sa skončilo nakoniec bezgólovou remízou.

Brazílska futbalová konfederácia v súvislosti s Neymarovým zranením uviedla: "Po tréningu, ktorý sa uskutočnil vo futbalovej akadémii Palmeiras v pondelok ráno, sa Neymar sťažoval na bolesť v ľavom stehne. Pre nedostatok času na vykonanie potrebných vyšetrení sa ho vedenie brazílskej reprezentácie rozhodlo vynechať zo zápasu s Argentínou"

Portál Extra Globo následne informoval, že sa o žiadne zranenie stehna nejednalo a Neymar si jednoducho len chcel oddýchnuť od futbalu a namiesto ďalších 90 minút na ihrisku sa zabával do skorých ranných hodín. Podľa informácií portálu preskočila medzi herečkou a futbalistom iskra a pred očami všetkých si vymenili vášnivé bozky. 

Mariana Rios je v Brazílii známa svojím hereckým a hudobným talentom a na sociálnych sieťach si nazbierala viac ako osem miliónov sledovateľov.