TU SA POZRITE NA NOVÚ SEXI PARTNERKU BALLACKA, KTORÚ PREBRAL NEBOHÉMU SYNOVI

Niekdajšia hviezda Bayernu Mníchov či londýnskej Chelsea bol smrťou jedného zo svojich troch synov niekoľko mesiacov totálne zdrvený. Paradoxom je, že útechu našiel v náručí Emiliovej priateľky, 21-ročnej modelky Sophie Schneiderhanovej, ktorá sa čoraz častejšie objavuje po jeho boku. K ich zblíženiu malo prísť práve po tragickej nehode na poloostrove Troia neďaleko porugalského mesta Setubal, pri ktorej prišiel prostredný Ballackov syn o život.

Nový pár zachytili pri návšteve výstavy moderného umenia vo Švajčiarsku. Podľa viacerých zdrojov pôsobili obaja zamilovane a vymenili si aj niekoľko bozkov. Priatelia z ich okolia tvrdia, že tento vzťah dlhoročnému nemeckému reprezentantovi mimoriadne prospel a hoci je medzi nimi 24-ročný rozdiel, ani jeden z dvojice v tom problém nevidí.

Ktovie, ako sa na to všetko pozerá zhora nebohý Emilio, ktorému sa 5. augusta minulého roka stala osudnou jazda na štvorkolke. Udialo sa tak na rodinnej dovolenke v Portugalsku, kde nechýbali jeho dvaja bratia, otec Michael i starí rodičia.

Michael Ballack mal všetky tri deti so svojou bývalou manželkou Simone, s ktorou sa rozviedol už pred desiatimi rokmi. Okrem Emilia majú spolu ešte 20-ročného Louisa a o tri roky mladšieho Jordiho. „Sú dni, ktoré by som najradšej preplakala v posteli. Moje myšlienky sú stále s ním. Spravím večeru a viem, že by mu to chutilo. Sú to pekné veci, na ktoré chcem myslieť,“ povedala Simone po náhlej smrti jedného zo svojich milovaných synov.

Má české korene

Michal Ballack patril svojho času k najlepším futbalistom na svete. Legendárny Brazílčan Pelé ho v roku 2004 zaradil medzi 125 najlepších žijúcich futbalistov. Zaujímavosťou je, že korene má v Česku, odkiaľ jeho dedko počas druhej svetovej vojny odišiel do Nemecka, kde aj zostal a založil si rodinu.

TU SA POZRITE NA NOVÚ SEXI PARTNERKU BALLACKA, KTORÚ PREBRAL NEBOHÉMU SYNOVI