ZÁBERY Shakiry krátko po rozchode aj polonahé FOTO Piquého novej partnerky TU!

Pre krásnu speváčku to nebolo ľahké. "O tomto je naozaj ťažké hovoriť osobne, najmä preto, že je to prvýkrát, keď túto situáciu riešim v rozhovore," uviedla v úvode rozhovoru pre časopis Elle.

"Mlčala som a snažila som sa všetko spracovať. Náš rozchod nie je ako bežný rozchod. Takže to bolo ťažké nielen pre mňa, ale aj pre moje deti. Neuveriteľne ťažké," priznala Kolumbijčanka, ktorá sa celý čas snažila pred týmto šialenstvom chrániť hlavne deti.

Svetoznáma popová hviezda sa nevyhla ani otázke ohľadom nového vzťahu jej bývalého partnera. Dlhoročný obranca katalánskeho veľkoklubu začal randiť s 23-ročnou študentkou Clariou Chia Martiovou a to mnohých zaskočilo: "To je príliš súkromné. Za seba môžem povedať, že som do nášho vzťahu dala všetko, čo som mohla," pokračovala Shakira.

Dlhoročnému vzťahu bola oddaná a snažila sa pre Piquého spraviť všetko, čo bolo v jej silách: "Jeden z nás musel vynaložiť toto úsilie a obetovať sa. A ja som to urobila. Dala som svoju kariéru na druhú koľaj a prišla som do Španielska, aby som ho podporila a on mohol hrať futbal a vyhrávať tituly. A bola to obeť z lásky," dodala.