Tým, že krásna Wanda zariadila prestup svojho drahého z Interu Miláno do parížskeho St. Germain, nahnevala fanúšikov talianskeho veľkoklubu. Modelka a príležitostná televízna moderátorka sa možno aj z toho dôvodu rozhodla rozvášneným priaznivcom Interu revanšovať a pred pár dňami nafotila sériu pikantných fotografií, na ktorých pózuje v exteriéri iba v plavkách, hoci Paríž zasiahla snehová kalamita.

ZÁBERY Icardiho SEXI manželky si pozrite vo FOTOGALÉRII

Jej svojská obeta mala na sociálnych sieťach očividne úspech, fanúšikovia jej totiž pri spomínaných fotografiách zanechávajú obdivné odkazy. A Wanda teda nemá o priaznivcov núdzu, veď len na Instagrame ju sleduje viac ľudí ako má celé Slovensko obyvateľov. Konkrétne ide o číslo 7,4 milióna ľudí, čím sa nemôžu pochváliť ani omnoho väčšie hviezdy.

Na druhej strane sa tomu netreba čudovať, rodáčka z argentínskeho Buenos Aires už roky zásobuje sociálne siete vyzývavými zábermi a svojich fanúšikov vždy niečím novým prekvapí. A že sa je skutočne na čo pozerať, sa môžete teraz presvedčiť na vlastné oči TU.