SEXI FOTO priateľky Ollieho Watkinsa nájdete TU

"Neverím vlastným očiam, som na teba veľmi pyšná!" napísala na svojom Twitteri po uverejnení anglickej nominácie Ellie Aldersonová, ktorá je nepochybne najväčšou fanynkou svojho partnera. Interiérová dizajnérka a futbalista spolu randia od roku 2018. 

Pôvabná priateľka Watkinsa vyštudovala univerzitu, na ktorej získala diplom práve z interiérového dizajnérstva. Po dokončení štúdia sa okamžite pustila do práce a v súčasnosti sa jej veľmi darí. 

Útočník Aston Villy Watkins v tejto sezóne žiari. V 27 ligových zápasoch nastrieľal 10 gólov a ťahá svoj tím za pohárovou Európou, na ktorú aktuálne Aston Villa stráca 5 bodov. 25-ročný zakončovateľ svojimi výkonmi nadviazal na minulú sezónu, v ktorej strelil v drese Brentfordu v 49 ligových zápasoch vrátane baráže o postup 26 gólov a stal sa najlepším hráčom 2. anglickej ligy, čím si vyslúžil letný prestup do Premier League.

Anglickú reprezentáciu v marcovom reprezentačnom termíne čakajú 3 zápasy kvalifikácie na MS 2022. Začínajú domácim zápasom so San Marínom, letia do Albánska a trojicu stretnutí uzavrú domácim vystúpením proti silnému Poľsku.