Hoci sa ratolesti prominentných rodičov poznajú už roky, iskra medzi nimi preskočila len pred pár mesiacmi. Nedvědova dcéra sa do Kordovho syna zaľúbila až natoľko, že sa bez mihnutia oka neváhala rozísť s talianskym mladíkom Giovannim, s ktorým tvorila pár viac ako tri roky. Jej nový vzťah je očividne veľmi vážny, keďže zamilovaná dvojica zdieľa na na sociálnych sieťach neustále nové a nové zamilované videá a fotky, pod ktorými si sľubuje nekonečnú lásku.

Neuveriteľne SEXI fotky Nedvědovej dcéry si pozrite v GALÉRII!

Nebolo tomu inak ani v uplynulých dňoch, počas ktorých uverejnila pôvabná blondínka na svojom instagramovom konte niekoľko spoločný príspevkov z Floridy. Práve tam majú rodiny Nedvědovcov a Kordovcov svoje domy, a to iba kúsok od seba. Sebastian Korda sa navyše v USA narodil a žije tam odmalička. Okrem toho ide v otcových šľapajách a na tenisových kurtoch začína zbierať prvé väčšie úspechy.

Aj z toho dôvodu vystriedalo romantiku na pláži smutné lúčenie. Ivana totiž zamierila späť do Európy a Sebastiana čaká náročný záver sezóny. Napriek tomu sa už teraz nevedia zaľúbenci dočkať ďalších spoločných chvíľ. „O päť týždňov si zasa môj,“ napísala dcéra najlepšieho futbalistu Európy z roku 2003 k spoločnej fotografii so synom víťaza Australian Open 1998.