Majstrovstvá sveta v Katare napísali niekoľko úžasných príbehov. Jeden sa ušiel aj bývalej chorvátskej miss Ivane Knöll. Pred šampionátom ju prakticky poznali len v Chorvátsku. Po skončení turnaja odchádzala z Kataru už ako celosvetová hviezda. Ľahké outfity, dokonalá postava a čarovný úsmev zaručili 30-ročnej influencerke slávu o akej sa jej dovtedy len snívalo.

Teraz o ňu stoja značky svetových formátov. Odkedy sa preslávila celosvetovo, každý týždeň je na inom mieste. Posledné dni trávi v Londýne. Navštevuje mnoho prominentných akcií a práve na jednej z nich doslova šokovala. Na seba si, ako inak, hodila šaty, ktoré veľa nezakryli a nechala vyniknúť svoje dokonalé krivky.

Aj napriek tomu, že o tele, aké má chorvátska kráska, sníva mnoho žien, Knöll sa za peniaze vyzliekať nemieni. Na stole jej pristálo mnoho ponúk na rozbehnutie kariéry na platforme OnlyFans, kde ženy predávajú zväčša svoje nahé zábery, no pôvabná tmavovláska ich všetky rázne odmietla: "Počas majstrovstiev ma s týmto nápadom kontaktovalo niekoľko agentúr, nie je to však pre mňa. Nejde len o peniaze, zaujíma ma aj moja reputácia," povedala Chorvátka v rozhovore pre TMZ Sports.