Sympatická rodáčka z Plzne tvorí už viac ako dva roky pár so známou hráčkou pokru Barborou Mlejnkovou. Spoznali sa pred ôsmimi rokmi krátko po tom, čo sa talentovaná brankárka prisťahovala do Prahy. „Zbadala som ju na nejakom Freedome (špeciálna akcia pre homosexuálov, pozn. red.), kam ma zobrali kamošky. Mala som v tom čase šestnásť-sedemnásť rokov. Všade boli lesbičky a videla som tam jednu babu s čapicou, ktorá sa mi veľmi ľúbila. Až po rokoch mi došlo, že to bola Bára,“ rozhovorila sa v relácii Real Talk Barbora Votíková.

SEXI zábery nádhernej českej brankárky si pozrite v GALÉRII!

Mlejnková jej nedala dlho spávať, a tak sa ju po čase rozhodla kontaktovať prostredníctvom sociálnej siete. „Začali sme si písať, ona začala chodiť na futbal, vedeli sme o sebe a tak trochu sme sa z videnia aj poznali. Potom sme sa oťukávali na Instagrame,“ zaspomínala si na začiatky vzťahu Votíková s tým, že iniciátorkou prvého rande bola jej polovička.

Česká reprezentačná brankárka zároveň naznačila, že vo futbalovej šatni nie je ani zďaleka jedinou lesbičkou. „Nebojím sa povedať, že nás je až 90 percent,“ odhaduje Votíková, ktorá predtým tvorila pár aj s jednou zo svojich spoluhráčok. V najbližšej sezóne však bude mať tréningoch inú spoločnosť, keďže len prednedávnom sa stala novou posilou francúzskeho giganta PSG. V Paríži tak môže pokojne čerpať nápady pre svoje hobby, ktorým je móda. A dôkazom toho, že ju to naozaj baví je fakt, že na trh vyrukovala dokonca s vlastnou značkou.